Ana Sayfa Hastane Özel Gelişim Hastanesi (Bahçelievler/İstanbul)

Özel Gelişim Hastanesi (Bahçelievler/İstanbul)

Özel Gelişim Hastanesi Adres Bilgileri

Özel Gelişim Hastanesi firmasına ait adres bilgileri aşağıdaki gibidir;

Hastane adresi:

Adres: Mahmutbey Caddesi No: 369
İlçe: Bahçelievler
İl: İstanbul

Özel Gelişim Hastanesi İletişim Bilgileri

Özel Gelişim Hastanesi firmasının telefon numarası, faks numarası, e-posta adresi ve internet sitesi aşağıda yer almaktadır.

Hastane iletişim bilgileri:

Telefon: (0212) 656 86 00
Faks: (0212) 630 78 60
Web Adres: www.gelisimhastanesi.com.tr

Özel Gelişim Hastanesi Yol Tarifi ve Haritası

ÖZEL GELİŞİM HASTANESİ

Özel Gelişim Hastanesi Randevu Alma

Özel Gelişim Hastanesi için randevu almak istiyorsanız hastanenin internet sitesini ziyaret edebilir yada aşağıdaki adresten Merkezi Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden randevu alabilir, randevu sorgulayabilir veya randevu iptal edebilirsiniz.

Randevu almak için tıklayın: Merkezi Randevu Sistemi (MHRS) yada 182′yi arayın.

mhrs - merkezi randevu sistemi

Özel Gelişim Hastanesi Hakkında

Özel Gelişim Hastanesi firması hakkında ve firma tanıtımı hakkında genel bigileri verelim.

30.01.1995 yılında açılışı yapılan Gelişim Hastanesi Özel Sağlık sektöründe 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Sağlık hizmetlerindeki uzmanlık, deneyim ve kalite anlayışı ile yaşanan sağlık sorunlarının çözümüne olan duyarlığıyla Sağlıkta Gelişim’in öncüsü olmaya devam etmektedir. Doğru tanı ve tedavi yöntemleri ile sağlık sektöründe öncü bir kurum olmayı amaç edinen güleryüz ve hoşgörülü hizmet anlayışı ile hasta hak ve sorumluluklarını bakımın her adımında göz önünde bulundurarak ilgiyi yerinde ve zamanında göstermek ayrıca insancıl değerleri üstün tutarak nitelikli bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Çağımızın gerektirdiği üstün teknoloji ile Gelişim Hastanesi bünyesinde 3 Ameliyathane mevcut olup gelişmiş mikroskop ve laporoskopi sistemleri ile modern tasarımlara sahip ameliyathanelerde başarılı operasyonlar gerçekleşmektedir.

Çağdaş yönetim sistemi, akademik çalışmaları, tıbbi uygulamaları ve üstün teknolojisiyle İstanbul genelinde aynı kalite standartlarında hastane sayımızı artırmış örnek gösterilen sağlık kuruluşu olmak hastanemizin en önemli vizyonudur.

Bu yazımızda sizlere Özel Gelişim Hastanesi hakkında bilgiler verdik, hastane telefon numarasını, hastane faks numarasını, hastane adresini, hastaneden randevu alma sistemini, randevu sorgulamayı, internetten randevu almayı, telefondan randevu almayı ve hastane hakkında en güncel bilgileri vermeye çalıştık.


Nasıl Buldular? :

Yorum Yap